MÖBLER / Bord / Soffbord 13316329
nr 1331 6329
Soffbord
50/60-tal, teak. Bredd: 121, djup: 81 cm, höjd: 55 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juni 2020
kl 19:15:11
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr